5 LAT Elbląskiego Centrum Onkologii

Elbląskie Centrum Onkologii to projekt, który powstał w grudniu 2018 r. z inicjatywy dwóch podmiotów leczniczych: Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu i NU-MED GRUPĄ S.A. Centrum Radioterapii i Usprawniania w Elblągu. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki i szybkiej terapii onkologicznej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Dobra współpraca, wieloletnie doświadczenie oraz integracja wspólnych działań pozwala na zaproponowanie Pacjentom kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób nowotworowych w myśl naszej misji: „Raka można leczyć, działamy kompleksowo, by Ci w tym pomóc.” 

11 grudnia 2023 r. mamy dla Państwa szereg bezpłatnych konsultacji medycznych i atrakcji z okazji Jubileuszu 5-lecia funkcjonowania Elbląskiego Centrum Onkologii. Zapraszamy do zapisów! Limit miejsc jest ograniczony.

Zachęcamy mieszkańców Elbląga i okolic, pacjentów, wszystkich, którzy chcą z nami celebrować ten jubileusz do wizyty w Szpitalu w tym dniu. Na poziomie -1 (sala konferencyjna) dużo będzie się działo. Wstęp jest wolny!

Skip to content